CUS250M-15
TDK-Lambda CUS250M-15出售多余库存
产品型号:
CUS250M-15
数据手册:
CUS250M-15.pdf
描述:
AC/DC CONVERTER 15V 250W
系列:
CUS250M (250W)
包装:
Bulk
类型:
Open Frame
电压 - 输入:
80 ~ 264 VAC
电压 - 输出 1:
15V
电压 - 输出 6:
16.66 A
功率(瓦特):
250W
应用:
Household Appliances, ITE (Commercial), Laboratory, Medical
电压 - 隔离:
4 kV
工作温度:
-20°C ~ 85°C (With Derating)
特性:
Adjustable Output, Baseplate, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
尺寸 / 尺寸:
4.00" L x 2.00" W x 1.56" H (101.6mm x 50.8mm x 39.5mm)