330P2150
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Vessel Tools 330P2150
Part No: 330P2150
Manufacturer:Vessel Tools
Package:
Description: WOOD-COMPO Tang-Thru Screwdriver
Purchase
You may place an order without registering to oemstock.com.
We strongly suggest you sign in before purchasing as you can track your order in real time.
RFQ (Request for Quotations)
It is recommended to request for quotations to get the latest prices and inventories about the part.
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
Specifications
Manufacturer: Vessel Tools
Series:Wood-Compo™
Packaging:Retail Package
Product Status:Active
Tool Type:Screwdriver
Tip Type:Phillips
Size:#2
Length - Blade:5.91" (150.0mm)
Length - Overall:10.51" (267.0mm)