210S6125
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Vessel Tools 210S6125
Part No: 210S6125
Manufacturer:Vessel Tools
Package:
Description: BALL GRIP Tethered Screwdriver N
Purchase
You may place an order without registering to oemstock.com.
We strongly suggest you sign in before purchasing as you can track your order in real time.
RFQ (Request for Quotations)
It is recommended to request for quotations to get the latest prices and inventories about the part.
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
Specifications
Manufacturer: Vessel Tools
Series:Ball Grip™
Packaging:Retail Package
Product Status:Active
Tool Type:Screwdriver
Tip Type:Slotted
Size:6mm x 125mm
Length - Blade:5.00" (127.0mm)
Length - Overall:8.86" (225.0mm)