VT40-01000DMFDMF-N
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Verotronic Technologies Pte Ltd. VT40-01000DMFDMF-N
Part No: VT40-01000DMFDMF-N
Manufacturer:Verotronic Technologies Pte Ltd.
Package:
Description: COAX CBL 3.5MM TO 3.5MM
Purchase
You may place an order without registering to oemstock.com.
We strongly suggest you sign in before purchasing as you can track your order in real time.
RFQ (Request for Quotations)
It is recommended to request for quotations to get the latest prices and inventories about the part.
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
Specifications
Series:VT40
Packaging:Bulk
Product Status:Active
Style:3.5mm to 3.5mm
1st Connector:3.5mm Jack
1st Contact Gender:Female
1st Connector Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
1st Connector Mounting Feature:-
2nd Connector:3.5mm Jack
2nd Contact Gender:Female
2nd Connector Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature:-
Length:39.4" (1.0m) 3.3'
Cable Type:3.80mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:40 GHz
Color:Blue
Features:-
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C