VP67-01000VMFVMF-A
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Verotronic Technologies Pte Ltd. VP67-01000VMFVMF-A
Part No: VP67-01000VMFVMF-A
Manufacturer:Verotronic Technologies Pte Ltd.
Package:
Description: COAX CBL 1.85MM TO 1.85MM
Purchase
You may place an order without registering to oemstock.com.
We strongly suggest you sign in before purchasing as you can track your order in real time.
RFQ (Request for Quotations)
It is recommended to request for quotations to get the latest prices and inventories about the part.
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
Specifications
Series:VP67
Packaging:Bulk
Product Status:Active
Style:1.85mm to 1.85mm
1st Connector:1.85mm Jack
1st Contact Gender:Female
1st Connector Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
1st Connector Mounting Feature:-
2nd Connector:1.85mm Jack
2nd Contact Gender:Female
2nd Connector Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature:-
Length:39.4" (1.0m) 3.3'
Cable Type:6.00mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:67 GHz
Color:Blue, Red
Features:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C