VB01-00914LMMLMM-N
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Verotronic Technologies Pte Ltd. VB01-00914LMMLMM-N
Part No: VB01-00914LMMLMM-N
Manufacturer:Verotronic Technologies Pte Ltd.
Package:
Description: COAX CBL 2.4MM TO 2.4MM
Product Status:Active
Style:2.4mm to 2.4mm
1st Connector:2.4mm Plug
1st Contact Gender:Male
1st Connector Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
1st Connector Mounting Feature:-
2nd Connector:2.4mm Plug
2nd Contact Gender:Male
2nd Connector Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature:-
Length:35.98" (914.00mm)
Cable Type:2.60mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:67 GHz
Color:Black, Yellow
Features:-
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C