KA1013600000010
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Tripp Lite KA1013600000010
Part No: KA1013600000010
Manufacturer:Tripp Lite
Package:
Description: 9355 10KVA 600:120/208V
Purchase
You may place an order without registering to oemstock.com.
We strongly suggest you sign in before purchasing as you can track your order in real time.
RFQ (Request for Quotations)
It is recommended to request for quotations to get the latest prices and inventories about the part.
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
Specifications
Manufacturer: Tripp Lite
Series:-
Packaging:Bulk
Product Status:Active
Type:Online (Double Conversion)
Voltage - Input:600VAC
Applications:General Purpose, Industrial Control
Form:Tower
Power - Rated:10kVA / 9000W
AC Outlets:-
Backup Time - Max Load:8 minutes
Media Lines Protected:RS-232
Voltage - Output:208V
Input Connector:-
Output Connector:-
Cord Length:-
Approval Agency:-
Size / Dimension:33.500" L x 12.000" W (850.90mm x 304.80mm)
Height:47.800" (1214.12mm)