RAY-103-20.0(50)
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
TE Connectivity Raychem Cable Protection RAY-103-20.0(50)
Part No: RAY-103-20.0(50)
Manufacturer:TE Connectivity Raychem Cable Protection
Package:
Description: GROUND BRAID TUBE 0.79"DIA X 82'
Purchase
You may place an order without registering to oemstock.com.
We strongly suggest you sign in before purchasing as you can track your order in real time.
RFQ (Request for Quotations)
It is recommended to request for quotations to get the latest prices and inventories about the part.
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
Specifications
Series:RAYBRAID®
Packaging:Spool
Product Status:Discontinued at Digi-Key
Type:Tubular
Material:Copper, Nickel Plated
Size, Supplied:0.787" (20.00mm) - Inner Dia
Thickness:-
Number of Carriers:48
Wire Gauge - Ends:36 AWG