SRMP8DUWB1D01GE016V12I0
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
SolidRun LTD SRMP8DUWB1D01GE016V12I0
Part No: SRMP8DUWB1D01GE016V12I0
Manufacturer:SolidRun LTD
Package:
Description: SBC 1.6GHZ 2 CORE 1GB/0GB RAM
Core Processor:ARM Cortex-A53, Cortex-M7
Speed:1.6GHz
Cooling Type:-
Size / Dimension:1.850" x 1.180" (47.00mm x 30.00mm)