SRMP8DUW00D02GE016U03IH
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
SolidRun LTD SRMP8DUW00D02GE016U03IH
Part No: SRMP8DUW00D02GE016U03IH
Manufacturer:SolidRun LTD
Package:
Description: SBC 1.6GHZ 2 CORE 2GB RAM
Core Processor:ARM Cortex-A53, Cortex-M7
Speed:1.6GHz
Cooling Type:-
Size / Dimension:1.850" x 1.180" (47.00mm x 30.00mm)