SRMM8SOWB1D03GE016V12I0
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
SolidRun LTD SRMM8SOWB1D03GE016V12I0
Part No: SRMM8SOWB1D03GE016V12I0
Manufacturer:SolidRun LTD
Package:
Description: SBC 1.6GHZ 1 CORE 3GB RAM
Core Processor:ARM Cortex-A53, Cortex-M4
Speed:1.6GHz
Number of Cores:1
Power (Watts):-
Cooling Type:-
Size / Dimension:1.850" x 1.180" (47.00mm x 30.00mm)