SRMM8DUW00D04GE016U02IH
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
SolidRun LTD SRMM8DUW00D04GE016U02IH
Part No: SRMM8DUW00D04GE016U02IH
Manufacturer:SolidRun LTD
Package:
Description: SBC 1.6GHZ 2 CORE 4GB RAM
Purchase
You may place an order without registering to oemstock.com.
We strongly suggest you sign in before purchasing as you can track your order in real time.
RFQ (Request for Quotations)
It is recommended to request for quotations to get the latest prices and inventories about the part.
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
Specifications
Manufacturer: SolidRun LTD
Series:i.MX8M
Packaging:Bulk
Product Status:Active
Core Processor:ARM Cortex-A53, Cortex-M4
Speed:1.6GHz
Number of Cores:2
Power (Watts):-
Cooling Type:-
Size / Dimension:1.850" x 1.180" (47.00mm x 30.00mm)