SRM6828S00D01GE016P01CE
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
SolidRun LTD SRM6828S00D01GE016P01CE
Part No: SRM6828S00D01GE016P01CE
Manufacturer:SolidRun LTD
Package:
Description: SBC 1.6GHZ 2 CORE 1GB/0GB RAM
Purchase
You may place an order without registering to oemstock.com.
We strongly suggest you sign in before purchasing as you can track your order in real time.
RFQ (Request for Quotations)
It is recommended to request for quotations to get the latest prices and inventories about the part.
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
Specifications
Manufacturer: SolidRun LTD
Series:ClearFog
Packaging:Bulk
Product Status:Active
Core Processor:ARMADA A388, ARM Cortex-A9 Dual
Speed:1.6GHz
Number of Cores:2
Power (Watts):-
Cooling Type:-
Size / Dimension:10.039" x 4.134" (255.00mm x 105.00mm)