SO-2515-03-01-02
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Samtec Inc. SO-2515-03-01-02
Part No: SO-2515-03-01-02
Threaded/Unthreaded:Threaded
Gender:Male, Female
Screw, Thread Size:#4-40
Diameter - Inside:-
Diameter - Outside:0.188" (4.78mm) 3/16" Hex
Between Board Height:0.990" (25.15mm)