SO-2515-02-02-02-L-N
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Samtec Inc. SO-2515-02-02-02-L-N
Part No: SO-2515-02-02-02-L-N
Threaded/Unthreaded:Threaded
Gender:Male, Male
Screw, Thread Size:M3x0.5
Diameter - Inside:-
Diameter - Outside:0.188" (4.78mm) 3/16" Hex
Between Board Height:0.990" (25.15mm)