SO-1890-03-02-01-L-N
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Samtec Inc. SO-1890-03-02-01-L-N
Part No: SO-1890-03-02-01-L-N
Gender:Male, Female
Screw, Thread Size:M3x0.5
Diameter - Inside:-
Diameter - Outside:0.188" (4.78mm) 3/16" Hex
Between Board Height:0.744" (18.90mm)