SO-1715-03-02-01
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Samtec Inc. SO-1715-03-02-01
Part No: SO-1715-03-02-01
Gender:Male, Female
Screw, Thread Size:M3x0.5
Diameter - Inside:-
Diameter - Outside:0.188" (4.78mm) 3/16" Hex
Between Board Height:0.675" (17.15mm)