SO-0815-03-03-02
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Samtec Inc. SO-0815-03-03-02
Part No: SO-0815-03-03-02
Gender:Male, Female
Screw, Thread Size:M2x0.4
Diameter - Inside:-
Diameter - Outside:0.188" (4.78mm) 3/16" Hex
Between Board Height:0.321" (8.15mm)