FJ-30-R-09.84-4
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Samtec Inc. FJ-30-R-09.84-4
Part No: FJ-30-R-09.84-4
Manufacturer:Samtec Inc.
Package:
Description: CABLE FFC/FPC 30POS 1MM 9.84"
Purchase
You may place an order without registering to oemstock.com.
We strongly suggest you sign in before purchasing as you can track your order in real time.
RFQ (Request for Quotations)
It is recommended to request for quotations to get the latest prices and inventories about the part.
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
Specifications
Manufacturer: Samtec Inc.
Series:FJ
Packaging:Bulk
Product Status:Active
Cable Type:FFC, FPC
Number of Conductors:30
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:9.840" (249.94mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)