FJ-10-R-07.50-4
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Samtec Inc. FJ-10-R-07.50-4
Part No: FJ-10-R-07.50-4
Manufacturer:Samtec Inc.
Package:
Description: CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 7.5"
Number of Conductors:10
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:7.500" (190.50mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)