DW-47-14-FM-S-200
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Samtec Inc. DW-47-14-FM-S-200
Part No: DW-47-14-FM-S-200
Product Status:Active
Number of Positions:47
Pitch:0.100" (2.54mm)
Number of Rows:1
Row Spacing:-
Length - Overall Pin:1.430" (36.322mm)
Length - Post (Mating):1.120" (28.448mm)
Length - Stack Height:0.200" (5.080mm)
Length - Tail:0.110" (2.794mm)