DW-28-15-TM-T-200
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Samtec Inc. DW-28-15-TM-T-200
Part No: DW-28-15-TM-T-200
Product Status:Active
Number of Positions:84
Pitch:0.100" (2.54mm)
Number of Rows:3
Row Spacing:0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin:0.630" (16.002mm)
Length - Post (Mating):0.320" (8.128mm)
Length - Stack Height:0.200" (5.080mm)
Length - Tail:0.110" (2.794mm)