DW-25-09-T-S-620
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Samtec Inc. DW-25-09-T-S-620
Part No: DW-25-09-T-S-620
Number of Positions:25
Pitch:0.100" (2.54mm)
Number of Rows:1
Row Spacing:-
Length - Overall Pin:0.730" (18.542mm)
Length - Post (Mating):-
Length - Stack Height:0.620" (15.748mm)
Length - Tail:0.110" (2.794mm)