DW-23-15-L-D-326
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Samtec Inc. DW-23-15-L-D-326
Part No: DW-23-15-L-D-326
Product Status:Active
Number of Positions:46
Pitch:0.100" (2.54mm)
Number of Rows:2
Row Spacing:0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin:0.630" (16.002mm)
Length - Post (Mating):0.194" (4.928mm)
Length - Stack Height:0.326" (8.280mm)
Length - Tail:0.110" (2.794mm)