35ST106M5750-ND
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Rubycon 35ST106M5750-ND
Part No: 35ST106M5750-ND
Manufacturer:Rubycon
Package: 2220 (5750 Metric)
Description: CAP FILM 10UF 20% 35VDC 2220
Purchase
You may place an order without registering to oemstock.com.
We strongly suggest you sign in before purchasing as you can track your order in real time.
RFQ (Request for Quotations)
It is recommended to request for quotations to get the latest prices and inventories about the part.
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
Specifications
Manufacturer: Rubycon
Package/Case:2220 (5750 Metric)
Capacitance:10 µF
Tolerance:±20%
Voltage Rating - AC:-
Voltage Rating - DC:35V
Dielectric Material:Acrylic, Metallized
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.110" (2.80mm)