PE7745JEV-155.52MDK
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Pletronics, Inc PE7745JEV-155.52MDK
Part No: PE7745JEV-155.52MDK
Manufacturer:Pletronics, Inc
Package: -
Description: PLETRONICS PE77 SERIES IS A QUA
Purchase
You may place an order without registering to oemstock.com.
We strongly suggest you sign in before purchasing as you can track your order in real time.
RFQ (Request for Quotations)
It is recommended to request for quotations to get the latest prices and inventories about the part.
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
Specifications
Manufacturer: Pletronics, Inc
Series:PE77J
Package/Case:-
Packaging:
Product Status:Active
Base Resonator:Crystal
Type:XO (Standard)
Frequency:155.52 MHz
Function:Enable/Disable
Output:PECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):39mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.067" (1.70mm)