GS3125-50
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Ondrives.US Corp GS3125-50
Part No: GS3125-50
Manufacturer:Ondrives.US Corp
Package:
Description: SHAFT, 0.3125 DIA. X 5IN LG
Purchase
You may place an order without registering to oemstock.com.
We strongly suggest you sign in before purchasing as you can track your order in real time.
RFQ (Request for Quotations)
It is recommended to request for quotations to get the latest prices and inventories about the part.
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
Specifications
Manufacturer: Ondrives.US Corp
Series:303SS
Packaging:Bulk
Product Status:Active
Type:Shaft, Ground
Specifications:0.312" Dia x 5.000" L (7.93mm x 127.00mm)