SM308032506JE
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Ohmite SM308032506JE
Part No: SM308032506JE
Manufacturer:Ohmite
Package: Radial
Description: RES 250M OHM 10% 4W RADIAL
Purchase
You may place an order without registering to oemstock.com.
We strongly suggest you sign in before purchasing as you can track your order in real time.
RFQ (Request for Quotations)
It is recommended to request for quotations to get the latest prices and inventories about the part.
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
Specifications
Manufacturer: Ohmite
Series:Slim-Mox
Packaging:Bulk
Product Status:Active
Resistance:250 MOhms
Tolerance:±10%
Power (Watts):4W
Composition:Thick Film
Features:High Voltage, Non-Inductive
Temperature Coefficient:50ppm/°C
Operating Temperature:-55°C ~ 110°C
Supplier Device Package:Radial
Size / Dimension:2.080" L x 0.100" W (52.83mm x 2.54mm)
Height - Seated (Max):0.840" (21.34mm)