MOX-400222004J
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Ohmite MOX-400222004J
Part No: MOX-400222004J
Manufacturer:Ohmite
Package: Axial
Description: RES 2M OHM 5% 0.35W AXIAL
Purchase
You may place an order without registering to oemstock.com.
We strongly suggest you sign in before purchasing as you can track your order in real time.
RFQ (Request for Quotations)
It is recommended to request for quotations to get the latest prices and inventories about the part.
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
Specifications
Manufacturer: Ohmite
Series:Mini-Mox
Packaging:Bulk
Product Status:Active
Resistance:2 MOhms
Tolerance:±5%
Power (Watts):0.35W
Composition:Thick Film
Features:High Voltage
Temperature Coefficient:±25ppm/°C
Operating Temperature:-55°C ~ 220°C
Supplier Device Package:Axial
Size / Dimension:0.140" Dia x 0.510" L (3.56mm x 12.95mm)