LJCA030.XP
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Littelfuse Inc. LJCA030.XP
Part No: LJCA030.XP
Manufacturer:Littelfuse Inc.
Package:
Description: FUSE AUTO 30A 32VAC/VDC 1PK CARD
Fuse Type:Automotive
Current Rating (Amps):30 A
Voltage Rating - AC:32 V
Voltage Rating - DC:32 V
Operating Temperature:-
Color:Pink
Size / Dimension:0.571" L x 0.472" W x 0.630" H (14.50mm x 12.00mm x 16.00mm)