N.FL-LP-040HF
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Hirose Electric Co Ltd N.FL-LP-040HF
Part No: N.FL-LP-040HF
Manufacturer:Hirose Electric Co Ltd
Package:
Description: COAX CBL U.FL TO CABLE
Purchase
You may place an order without registering to oemstock.com.
We strongly suggest you sign in before purchasing as you can track your order in real time.
RFQ (Request for Quotations)
It is recommended to request for quotations to get the latest prices and inventories about the part.
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
Specifications
Series:N.FL
Packaging:Bag
Product Status:Obsolete
Style:U.FL (UMCC) to Cable
1st Connector:-
1st Contact Gender:-
1st Connector Mounting Type:-
1st Connector Mounting Feature:-
2nd Connector:-
2nd Contact Gender:-
2nd Connector Mounting Type:-
2nd Connector Mounting Feature:-
Length:1.575" (40.00mm)
Cable Type:0.81mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:-
Frequency - Max:-
Color:Black
Features:-
Operating Temperature:-40°C ~ 90°C