URD24S24ZDK-20WH2
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
HenLv Power URD24S24ZDK-20WH2
Part No: URD24S24ZDK-20WH2
Manufacturer:HenLv Power
Package:
Description: DC DC CONVERTER 20W
Type:-
Voltage - Input (Min):18V
Voltage - Input (Max):72V