URD24S24ZB-200W
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
HenLv Power URD24S24ZB-200W
Part No: URD24S24ZB-200W
Manufacturer:HenLv Power
Package:
Description: DC DC CONVERTER 200W
Purchase
You may place an order without registering to oemstock.com.
We strongly suggest you sign in before purchasing as you can track your order in real time.
RFQ (Request for Quotations)
It is recommended to request for quotations to get the latest prices and inventories about the part.
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
Specifications
Manufacturer: HenLv Power
Series:*
Packaging:Case
Product Status:Active
Type:-
Voltage - Input (Min):18V
Voltage - Input (Max):72V