FMCA2768-50CM
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Fairview Microwave FMCA2768-50CM
Part No: FMCA2768-50CM
Manufacturer:Fairview Microwave
Package:
Description: COAX CBL N-TYPE TO TNC
Product Status:Active
Style:N-Type to TNC
1st Connector:N-Type Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Male
1st Connector Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
1st Connector Mounting Feature:-
2nd Connector:TNC Plug, Right Angle
2nd Contact Gender:Male
2nd Connector Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature:-
Length:19.69" (500.00mm)
Cable Type:RG-223
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:1 GHz