FMCA2689-24
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Fairview Microwave FMCA2689-24
Part No: FMCA2689-24
Manufacturer:Fairview Microwave
Package:
Description: COAX CBL BNC TO SMA
Product Status:Active
Style:BNC to SMA
1st Connector:BNC Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Feature:-
2nd Connector:SMA Plug
2nd Connector Mounting Feature:-
Length:24.00" (609.60mm)
Cable Type:RG-223
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:4 GHz