FMCA2677/BR-36
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Fairview Microwave FMCA2677/BR-36
Part No: FMCA2677/BR-36
Manufacturer:Fairview Microwave
Package:
Description: COAX CBL 1.0/2.3 TO HD-BNC
Product Status:Active
Style:1.0/2.3 to HD-BNC
1st Connector Mounting Feature:-
2nd Connector:1.0/2.3 Plug
2nd Connector Mounting Feature:-
Length:36.00" (914.40mm)
Cable Type:Belden 1694A
Cable Impedance:75 Ohms
Connector Impedance:75 Ohms
Overall Impedance:75 Ohms
Frequency - Max:6 GHz
Color:Brown
Features:-
Operating Temperature:-20°C ~ 75°C