FMCA2676/BK-36
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Fairview Microwave FMCA2676/BK-36
Part No: FMCA2676/BK-36
Manufacturer:Fairview Microwave
Package:
Description: COAX CBL HD-BNC TO HD-BNC
Purchase
You may place an order without registering to oemstock.com.
We strongly suggest you sign in before purchasing as you can track your order in real time.
RFQ (Request for Quotations)
It is recommended to request for quotations to get the latest prices and inventories about the part.
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
Specifications
Series:-
Packaging:Bag
Product Status:Active
Style:HD-BNC to HD-BNC
1st Connector:HD-BNC Plug
1st Contact Gender:Male
1st Connector Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
1st Connector Mounting Feature:-
2nd Connector:HD-BNC Plug
2nd Contact Gender:Male
2nd Connector Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature:-
Length:36.00" (914.40mm)
Cable Type:Belden 1694A
Cable Impedance:75 Ohms
Connector Impedance:75 Ohms
Overall Impedance:75 Ohms
Frequency - Max:6 GHz
Color:Black
Features:-
Operating Temperature:-20°C ~ 75°C