FMCA2674/OR-72
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Fairview Microwave FMCA2674/OR-72
Part No: FMCA2674/OR-72
Manufacturer:Fairview Microwave
Package:
Description: COAX CBL BNC TO HD-BNC
Product Status:Active
Style:BNC to HD-BNC
1st Connector Mounting Feature:-
2nd Connector:HD-BNC Plug
2nd Connector Mounting Feature:-
Length:72.0" (1.8m) 6.0'
Cable Type:Belden 1694A
Cable Impedance:75 Ohms
Connector Impedance:75 Ohms
Overall Impedance:75 Ohms
Frequency - Max:6 GHz
Color:Orange
Features:-
Operating Temperature:-20°C ~ 75°C