FMCA2574-50CM
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Fairview Microwave FMCA2574-50CM
Part No: FMCA2574-50CM
Manufacturer:Fairview Microwave
Package:
Description: COAX CBL 7/16 DIN TO 7/16 DIN
Product Status:Active
Style:7/16 DIN to 7/16 DIN
1st Connector:7/16 Plug
1st Contact Gender:Male
1st Connector Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
1st Connector Mounting Feature:-
2nd Connector:7/16 Plug
2nd Contact Gender:Male
2nd Connector Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature:-
Length:19.69" (500.00mm)
Cable Type:SPP-375LLPL
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:5.8 GHz
Color:Blue
Features:-
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C