FMCA2358-24
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Fairview Microwave FMCA2358-24
Part No: FMCA2358-24
Manufacturer:Fairview Microwave
Package:
Description: COAX CBL SMA TO SMA
Product Status:Active
Style:SMA to SMA
1st Connector:SMA Plug
1st Connector Mounting Feature:-
2nd Connector:SMA Plug
2nd Contact Gender:Male
2nd Connector Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature:-
Length:24.00" (609.60mm)
Cable Type:TFT-402LF
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:5.8 GHz
Color:Blue
Features:-
Operating Temperature:-55°C ~ 150°C