FMCA1482-12
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Fairview Microwave FMCA1482-12
Part No: FMCA1482-12
Manufacturer:Fairview Microwave
Package:
Description: COAX CBL SMA TO SSMC
Product Status:Active
Style:SMA to SSMC
1st Connector:SMA Plug
1st Connector Mounting Feature:-
2nd Connector:SSMC Plug
2nd Connector Mounting Feature:-
Length:12.00" (304.80mm)
Cable Type:LMR 100
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:12.4 GHz
Color:Black
Features:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C