FMC2222085LF-36
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Fairview Microwave FMC2222085LF-36
Part No: FMC2222085LF-36
Manufacturer:Fairview Microwave
Package:
Description: COAX CBL SMP TO SMP
Product Status:Active
Style:SMP to SMP
1st Connector:SMP Jack
1st Contact Gender:Female
1st Connector Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
1st Connector Mounting Feature:-
2nd Connector:SMP Jack
2nd Contact Gender:Female
2nd Connector Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature:-
Length:36.00" (914.40mm)
Cable Type:Hand Formable .047
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:18 GHz
Color:Blue
Features:-
Operating Temperature:-65°C ~ 165°C