FMC1616315-12
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Fairview Microwave FMC1616315-12
Part No: FMC1616315-12
Manufacturer:Fairview Microwave
Package:
Description: COAX CBL SMB TO SMB
Product Status:Active
Style:SMB to SMB
1st Connector:SMB Plug
1st Contact Gender:Male
1st Connector Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
1st Connector Mounting Feature:-
2nd Connector:SMB Plug
2nd Contact Gender:Male
2nd Connector Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature:-
Length:12.00" (304.80mm)
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz
Color:Tan
Features:-
Operating Temperature:-55°C ~ 110°C