FMC1322085-36
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Fairview Microwave FMC1322085-36
Part No: FMC1322085-36
Manufacturer:Fairview Microwave
Package:
Description: COAX CBL SMA TO SMP
Product Status:Active
Style:SMA to SMP
1st Connector:SMA Jack
1st Contact Gender:Female
1st Connector Mounting Type:Panel Mount
1st Connector Mounting Feature:Bulkhead - Front Side Nut
2nd Connector:SMP Jack
2nd Contact Gender:Female
2nd Connector Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature:-
Length:36.00" (914.40mm)
Cable Type:-
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:10 GHz
Color:Blue
Features:-
Operating Temperature:-65°C ~ 165°C