FMC0909315-36
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Fairview Microwave FMC0909315-36
Part No: FMC0909315-36
Manufacturer:Fairview Microwave
Package:
Description: COAX CBL MMCX TO MMCX
Product Status:Active
Style:MMCX to MMCX
1st Connector:MMCX Plug
1st Connector Mounting Feature:-
2nd Connector:MMCX Plug
2nd Connector Mounting Feature:-
Length:36.00" (914.40mm)
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz
Color:Tan
Features:-
Operating Temperature:-55°C ~ 155°C