FMC0808059-36
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Fairview Microwave FMC0808059-36
Part No: FMC0808059-36
Manufacturer:Fairview Microwave
Package:
Description: COAX CBL BNC TO BNC
Product Status:Active
Style:BNC to BNC
1st Connector:BNC Plug
1st Connector Mounting Feature:-
2nd Connector:BNC Plug
2nd Connector Mounting Feature:-
Length:36.00" (914.40mm)
Cable Type:RG-59
Cable Impedance:75 Ohms
Connector Impedance:75 Ohms
Overall Impedance:75 Ohms
Frequency - Max:1 GHz
Color:Black
Features:-
Operating Temperature:-65°C ~ 165°C