FMC0303058-23
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Fairview Microwave FMC0303058-23
Part No: FMC0303058-23
Manufacturer:Fairview Microwave
Package:
Description: COAX CBL TNC TO TNC
Product Status:Active
Style:TNC to TNC
1st Connector:TNC Plug
1st Connector Mounting Feature:-
2nd Connector:TNC Plug
2nd Connector Mounting Feature:-
Length:23.00" (584.20mm)
Cable Type:RG-58
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:1 GHz
Color:Black
Features:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C