FMC0101245-18
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Fairview Microwave FMC0101245-18
Part No: FMC0101245-18
Manufacturer:Fairview Microwave
Package:
Description: COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE
Product Status:Active
Style:N-Type to N-Type
1st Connector:N-Type Plug
1st Connector Mounting Feature:-
2nd Connector:N-Type Plug
2nd Connector Mounting Feature:-
Length:18.00" (457.20mm)
Cable Type:LMR 240
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz
Color:Black
Features:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C