FMC00526-50CM
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Fairview Microwave FMC00526-50CM
Part No: FMC00526-50CM
Manufacturer:Fairview Microwave
Package:
Description: COAX CBL SMA TO TNC
Product Status:Active
Style:SMA to TNC
1st Connector:SMA Jack
1st Contact Gender:Female
1st Connector Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
1st Connector Mounting Feature:-
2nd Connector:TNC Plug
2nd Connector Mounting Feature:-
Length:19.69" (500.00mm)
Cable Type:LMR 195
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:5.8 GHz
Color:Black
Features:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C