FMC00236-50CM
IC COMPARATOR 2 DIFF 8SOIC
The picture may be a schematic diagram. View specifications for product details.
Fairview Microwave FMC00236-50CM
Part No: FMC00236-50CM
Manufacturer:Fairview Microwave
Package:
Description: COAX CBL SMA TO MMCX
Product Status:Active
Style:SMA to MMCX
1st Connector:SMA Plug
1st Connector Mounting Feature:-
2nd Connector:MMCX Plug
2nd Connector Mounting Feature:-
Length:19.69" (500.00mm)
Cable Type:LMR 100
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:5.8 GHz
Color:Black
Features:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C